DevOpsDays zawitają w listopadzie do Warszawy! Zgarnij zniżkę i ucz się od najlepszych!

0 comment

Już 20-21 listopada rusza czwarta, polska odsłona międzynarodowej konferencji – DevOpsDays Warsaw. Szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, networking oraz wspaniała zabawa – to wszystko czeka na Was w Novym Kinie Wisła przy placu Wilsona! Wystąpią eksperci z Container Labs, Amazon Web Services czy Cloudworks.

Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps.

W tym roku na scenie DevOpsDays Warsaw wystąpią m.in.:

  • Kamil Rogoń – Think As A Code For Your Infrastructure
  • Bastian Widmer – Is #NoOps The New Evil? Or Is It Just „I Don’t Care”-Ops?
  • Kamil Szczygieł – Infrastructure As Code – Lessons Learned
  • Viktorija Almazowa – Safe Container Lashing
  • Ryan Sheldrake – Security At Devops Speed

Pełną listę prelegentów znajdziecie na stronie DevOpsDays Warsaw 2017, a w zakładce “Agenda” czeka na Was jeszcze więcej gorących tematów!

Skorzystaj z warsztatów w super cenie

Dzień przed konferencją (19.11.2017) odbędą się ośmiogodzinne warsztaty zorganizowane w biurze Allegro (Słowackiego 19a, Warszawa). Do wyboru są dwa tematy:

  • Kamil Rogoń – Wprowadzenie do konteneryzacji za pomocą Kubernetes. Warsztat zawiera wprowadzenie do Kubernetes oraz instrukcje techniczne dotyczące wdrażania aplikacji autonomicznej i wielopoziomowej. Omówimy podstawowe pojęcia związane z Kubernetes i porozmawiamy o architekturze systemu oraz o rozwiązywaniu najpopularniejszych problemów.
  • Kamil Szczygieł – Nowoczesna infrastruktura cloudowa z Terraform (HashiCorp). Terraform od HashiCorp – co to jest i czym się to je? Podczas warsztatu przeprowadzimy wprowadzenie do systemu Terraform, pokażemy jak tworzyć i
    uzyskiwać dostęp do AWS EC2, jak pracować zdalnie i z wieloma środowiskami, jak tworzyć i używać moduły Terraform oraz zaprezentujemy case study konkretnych, działających przykładów.

Ignite Talks, czyli solidna porcja wiedzy w pigułce!

Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. Czas, w którym powinna zamknąć się cała prezentacja, nie może przekraczać 5 minut. Propozycje tematów w ramach Ignite
Talks można zgłaszać poprzez formularz, który znajdziecie na stronie DOD Warsaw.

Wejściówka tylko 250 zł – pospiesz się, bo ich liczba jest ograniczona!

Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Container Labs, Amazon Web Services czy Cloudworks nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz! Dla czytelników webMASTAH organizator przygotował specjalną zniżkę 20% z kodem MASTAH.

Zapraszamy na naszą stronę internetowa DevOpsDays Warsaw 2017.

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX