Zgłoś swoje wystąpienie na PHPCon Poland 2015!

4 komentarze

Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczny kongres programistyczny PHPCon Poland 2015. Impreza rusza 13 listopada w czterogwiazdkowym gigancie „Ossa Congrees & Spa” nieopodal Rawy Mazowieckiej. Jest to jeden z największych obiektów w kraju, zdolny pomieścić na salach i w pokojach ponad tysiąc uczestników.

Gdy to piszemy, rozpoczyna się nabór propozycji prelekcji i warsztatów. Jeśli piszesz w PHP i czujesz, że Twój temat wart jest zaprezentowania szerokiemu gronu kolegów po fachu, podziel się swoją wiedzą i zgłoś swoją propozycję na stronie konferencji. Wystarczy, jeśli podasz ciekawy tytuł, kilka zdań wprowadzenia, notkę o autorze i podłączysz prezentację, przy czym nie musi to być jej ostateczna wersja. Nadesłane propozycje wezmą udział w sondzie agendowej, która rozstrzygnie się na stronie konferencji w drugiej połowie lipca. Informację o tym, czy zgłoszona prelekcja została zakwalifikowana do agendy, prelegenci poznają w połowie sierpnia. Po wygłoszeniu prelekcji ich autorzy jak zwykle będą mieli prawo do zwrotu całości opłaty za uczestnictwo.

Na tych z was, którzy już wiedzą, że na pewno wezmą udział w konferencji bez względu na agendę, organizatorzy przygotowali pulę 100 biletów w przedsprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie.

Szczegóły będą pojawiały się sukcesywnie na stronie konferencji: phpcon.pl

4 komentarze

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX