WordCamp Wrocław 2013

sobota, 28 września 2013, Wrocław

Co to jest WordCamp

WordCamp jest największą konferencją poświęconą WordPressowi organizowaną przez entuzjastów tego CMSa. Uczestniczą w niej pasjonaci WordPressa, a wiedzą i doświadczeniem dzielą się najlepsi specjaliści w branży, wygłaszając prelekcje, prowadząc dyskusje i konkursy.

Co czeka uczestników

Nasi prelegenci wyjaśnią, jak prowadzić blog w wielu językach, co zrobić, aby prowadzić kilka blogów i jakie narzędzia są do tego potrzebne oraz jak usprawnić zarządzanie już posiadanymi blogami, na czym polega posiadanie bloga w chmurze (najnowszy trend).

Dowiecie się także, dlaczego freelancerzy kosztują tyle, ile kosztują. Dlaczego warto podpisywać umowy z freelancerami na usługi i co w nich musi być zawarte?

Programiści i webdeveloperzy dowiedzą się jak skutecznie i efektywnie wykorzystywać filtry i akcje, jak to jest z tym całym Ajaxem w WordPressie oraz jak skutecznie zabezpieczyć strony na WP.

Poznamy metody na uprzyjemnienie korzystania z panelu administratora, dowiemy się co to jest Crowdsourcing i posłuchamy o kilku nowych i darmowych wtyczkach!

Sporo tego, prawda? Ale to nawet nie wszystkie prezentacje i niespodzianki. Pełną agendę zobaczysz tutaj.

Networking też jest ważny

A między pierwszym, a drugim dniem czeka nas middle party, gdzie będziemy mogli wymienić się wiedzą i kontaktami w bardziej luźnej atmosferze.

Zapraszamy do Wrocławia 28 i 29 września! Zapowiada się bardzo owocny weekend.

http://2013.wroclaw.wordcamp.org/