TYPO3camp Poland 2013

piątek, 18 października 2013, Poznań

18-19. października 2013 w Poznaniu odbędzie się TYPO3Camp Poland, pierwsza w Polsce konferencja z cyklu międzynarodowych spotkań społeczności TYPO3.

CMS TYPO3 to obecnie najlepszy system oparty na licencji wolnego oprogramowania. Został wybrany przez takie organizacje i firmy jak: UNESCO, New York Times, Lufthansa AG, NASA, Logitech, DHL, 3M, SMART AUTOMOBILE USA INC., Philips czy KFC Corporation. W jego rozwijanie zaanagażowana jest także niemiecka agencja rządowa Bundesanstalt für Landwirtschaft und Ernährung, która wsparła projekt mający na celu poprawienie użyteczności i dostępności TYPO3 m.in. dla osób niepełnosprawnych.

Dwudniowe spotkanie organizowane przez Macopedia Sp. z o.o. oraz TYPO3 Association i TYPO3 Społeczność Polska gościć będzie specjalistów światowego formatu – Roberta Lemke, twórcę i lidera zespołu rozwijającego TYPO3 Flow i TYPO3 Neos oraz Bena van t’Ende, menadżera społeczności TYPO3. Główne cele konferencji to wymiana wiedzy i doświadczeń oraz pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych pomiędzy użytkownikami systemu i promocja kultury Open Source.

Więcej szczegółów na stronie konferencji.

Bilety już w sprzedaży!