Quality Excites 2014

sobota, 31 maja 2014, Gliwice

Quality Excites jest konferencją, której celem jest wymiana doświadczeń związanych z wdrażaniem idei tworzenia oprogramowania wysokiej jakości.

Dedykowana jest osobom, dla których dbanie o jakość jest warunkiem doskonalenia procesów wytwarzania oprogramowania.

Zapraszamy testerów, liderów technicznych, inżynierów jakości, programistów zaangażowanych w testowanie oprogramowania, menadżerów testów oraz kierowników projektów. Innymi słowy, wszystkich, którym jakość pracy inżynierów nie jest obojętna.

Prelegenci konferencji to eksperci w swoich dziedzinach, ludzie otwarci, chętni do dyskusji i wymiany wiedzy.

W programie znajdą się warsztaty przygotowane przez specjalistów firmy Future Processing oraz wykłady. Po raz kolejny organizatorzy dają możliwość wystąpienia z własną prelekcją. Call for Papers trwa do 31 marca.

Trzecia edycja Quality Excites odbędzie się 31 maja w Gliwicach.

Dlaczego organizujemy Quality Excites?

Umiejętności nigdy nie są tak dobre, aby nie mogły być lepsze. Wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, podnoszących jakość oprogramowania, wymaga ciągłego zdobywania wiedzy. Spotkanie Quality Excites pozwala spojrzeć na dotychczasowe doświadczenia z szerszej perspektywy i zauważyć nowe możliwości pracy nad projektami. Jakość nas ekscytuje i jest siłą napędową naszej aktywności. Codziennie staramy się dostarczać oprogramowanie tworzone z pasją i dbałością o każdy szczegół.

Konferencja jest całkowicie darmowa, aby wszyscy czuli się zaproszeni do uczestnictwa. W ten sposób chcemy pokazać, że wymiana wiedzy nie musi kosztować.