Mobile & e-commerce w biznesie

czwartek, 26 września 2013, Rzeszów

Konferencja "Mobile & e-commerce w biznesie" organizowana przez Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej odbędzie się 26 września 2013 r. w Hotelu Rzeszów. Wydarzenie kierowane jest do osób zarządzających dużymi i średnimi firmami.

Uczestnicząc w konferencji dowiesz się m.in.:
jakie są najnowsze rozwiązania e-commerce,
jaki jest potencjał sprzedaży w mobile,
jak zgodnie z prawem prowadzić kampanie mailingowe,
z jakich hybrydowych aplikacji mobilnych dla biznesu warto korzystać,
jakie są praktyczne sposoby wykorzystania nowoczesnych technologii mobilnych,
jak prowadzić kampanię sprzedażową na portalu Facebook i mierzyć jej efekty,
w jaki sposób zaprojektować użyteczny sklep na urządzenia mobilne,
dlaczego warto korzystać z zaawansowanych i rozbudowanych technologicznie platformach sprzedażowych,
jakie są najczęściej popełniane błędy przy tworzeniu biznesu sprzedażowego,
jak uzyskać szybki dostęp do dokumentów firmy przy użyciu narzędzi mobilnych.
Dzięki uczestnictwu w tej konferencji podniesiesz zyski swojej firmy oraz zrozumiesz, jak ważna w dzisiejszym biznesie jest mobilność i sprzedaż przez Internet.

26 września w Hotelu Rzeszów odbędzie się kolejna konferencja Klastra IT – „Mobile & e-commerce w biznesie”, która będzie odpowiedzią na pytanie – jak sprostać oczekiwaniom współczesnego e-klienta? Podczas tego wydarzenia zaplanowano wiele interesujących wystąpień. Agnieszka Trojnar z Agencji interaktywnej Aberit wyjaśni, kiedy jest ten właściwy moment na uruchomienie m-sklepu, jak go zaprojektować na urządzenia mobilne i które branże mają największe szanse na odniesienie szybkiego sukcesu. Z kolei Paweł Janda z MobiTouch Sp. z o.o. omówi najciekawsze zastosowanie technologii NFC, a Marcin Zaborowski reprezentujący Fabrykę e-biznesu odpowie na pytanie – czy Facebook wpływa na sprzedaż? Jak zarządzać aplikacjami w czasie rzeczywistym i wzbogacić e-wizerunek firmy? O tym powiedzą Rafał Cencora i Piotr Bereziewicz z AppHouse Sp. z o.o. Skuteczny e-commerce – jak robić to dobrze? To temat wystąpienia Pawła Prenety z Ideo Sp. z o.o., który przedstawi m.in. przykłady najbardziej zaawansowanych i rozbudowanych technologicznie platform sprzedażowych oraz wskaże na co należy zwrócić uwagę przy tworzeniu takiego biznesu. Wszystkie najważniejsze kwestie dotyczące przesyłania informacji handlowych, kar grożących za naruszenie przepisów i najnowszych zmian w rozpowszechnianiu informacji handlowych w Internecie przedstawi radca prawny, Roman Bieda. To jednak tylko część wystąpień, które czekają na uczestników konferencji. Dokładny program spotkania znajduje się na: http://mobileandcommerce.pl/program.php#program. Jesteś zainteresowany i chciałbyś wziąć w nim udział?

Zostań uczestnikiem wydarzenia

Konferencja jest wydarzeniem bezpłatnym, organizowanym przez Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej oraz Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Aby zgłosić chęć udziału w spotkaniu należy do 17 września wypełnić formularz na: http://www.mobileandcommerce.pl/rejestracja. W przypadku wyczerpania limitu miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji na temat Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej na: www.klasterit.pl