Code Carrots Python powered by Intel

piątek, 7 sierpnia 2015, Gdynia

Stwórz swoją pierwszą aplikację podczas warsztatów programowania - Code Carrots powered by Intel.

Co, kiedy i gdzie?
Warsztaty programowania odbędą się w weekend - między 7 a 9 sierpnia w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Warsztaty będą dotyczyć języka programowania Python. Ich program jest dla wszystkich - zaczynamy od zera. Nauka odbywać się będzie w grupach trzyosobowych. Każdej grupie dedykowany jest jeden mentor. Na warsztaty należy przyjść z własnym laptopem. Udział jest bezpłatny.

Jak się zapisać?
Żeby wziąć udział w Code Carrots powered by Intel należy wypełnić formularz rejestracyjny. Będzie on dostępny między 1 a 14 lipca na stronie: www.geekgirlscarrots.org. Liczba miejsc jest ograniczona. Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Osoby, które się dostaną, poinformujemy 22 lipca.

Z Code Carrots powered by Intel nauczysz się:
● jak radzić sobie z Pythonem - kodowanie jest dla wszystkich,
● jak zbudować własną aplikację - od A do Z,
● jak wdrożyć aplikację - pokaż jaka może być z Ciebie młoda programistka / młody programista!

Kto jest partnerem warsztatów?
Warsztaty możemy zorganizować dzięki wsparciu: Intel Polska i Strefy Startup Gdynia.

Jak skontaktować się z organizatorami?
Pisz do Kasi Frąszczak na adres kasia.fraszczak@carrots.pl.

Nie wahaj się! Jedyne co stoi między Tobą a kodowaniem to Ty sam.
Więcej informacji na stronie: http://bit.ly/1NeGBC0.
________________________________________________________

Code Carrots Python powered by Intel organizowany jest przez Geek Girls Carrots – globalną organizację, która łączy, uczy i inspiruje kobiety kochające nowe technologie. Geek Girls Carrots organizuje regularne spotkania lokalnych społeczności, warsztaty programistyczne i inne wydarzenia mające na celu wymianę wiedzy i doświadczeń.

Geek Girls Carrots działa w Polsce, Niemczech, Luksemburgu, Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii i Giblartarze. Ponad 1000 osób miesięcznie bierze udział w wydarzeniach w naszych miastach. Do 2015 roku Geek Girls Carrots zorganizowało 250 regularnych spotkań, na których wystąpiło 551 mówców oraz 147 warsztatów m.in. z Pythona, Java Script, Scruma i UX, w których wzięło udział 2288 osób. Weekendowe warsztaty programowania zorganizowane były do tej pory dziesięć razy: w Warszawie, Wrocławiu, Paryżu i Montrealu.