Cloud Meeting #1

środa, 5 lutego 2014, Warszawa

Cloud Meeting - cykl spotkań poświęconych innowacyjnym rozwiązaniom przetwarzania danych w chmurze

Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 lutego 2014 w Warszawie (Domaniewska 44a, Platinium 5) o godz. 8:30 i będzie miało charakter śniadania biznesowego. Oprócz ekspertów z Oktawave oraz Cloud Security Alliance swoimi doświadczeniami podzielą się także specjaliści z firm takich jak Altab, Qualys oraz Thulium.

Liczba miejsc na każde spotkanie jest ograniczona - o możliwości wzięcia udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszenia. Rejestracja prowadzona jest przez stronę WWW: http://cloudmeeting.pl.

"Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wykonać kolejny krok na drodze do
wykorzystania chmury w swoim biznesie. Cloud Meeting to szansa na uzyskanie odpowiedzi na
najbardziej nurtujące pytania bezpośrednio od osób, które cloud computingiem żyją na co dzień" - dodaje Marcin Fronczak, prezes Cloud Security Alliance.

Cloud Meeting to cykl spotkań w formie warsztatów i paneli dyskusyjnych dla osób zainteresowanych rozwiązaniami opartymi na cloud computingu. Spotkania Cloud Meeting poświęcone są intensywnie rozwijającym się i podbijającym rynek systemom przetwarzania i przechowywania danych w chmurze.

Każde ze spotkań podzielone jest na część szkoleniową, case studies, interaktywne dyskusje oraz indywidualne spotkania z Prelegentami. Podczas Cloud Meeting eksperci oraz specjaliści reprezentujący firmy związane z cloud computingiem dzielą się wiedzą oraz doświadczeniami w zakresie innowacyjnych rozwiązań przetwarzania danych w chmurze. Dzięki interaktywnej formie warsztatów i paneli dyskusyjnych uczestnicy zyskają precyzyjną wiedzę na temat chmury i sposobów jej wykorzystania w biznesie.

Celem spotkań Cloud Meeting jest przybliżenie wszystkim zainteresowanym sposobów wykorzystania technologii cloud computingu w biznesie, a także dzielenie się wiedzą na temat innowacyjnych rozwiązań przetwarzania danych w chmurze.

Spotkania kierowane są menedżerów odpowiedzialnych w przedsiębiorstwach za infrastrukturę IT.