Wordcamp 2013: fani WordPressa spotkają się we Wrocławiu

0 comment

28-29 września 2013 r. we Wrocławiu odbędzie się WordCamp, który jest największą konferencją poświęconą WordPressowi organizowaną przez entuzjastów tego CMSa. Uczestniczą w niej pasjonaci WordPressa, a wiedzą i doświadczeniem dzielą się najlepsi specjaliści w branży, wygłaszając prelekcje, prowadząc dyskusje i konkursy.

Tanie bilety

Bilety są już w sprzedaży, a ich cena prezentuje się niezwykle interesująco – 70 zł. W cenie biletu jest wejście na konferencje, obiad, trochę dobroci na afterparty i śniadanie dnia drugiego.

Co czeka uczestników

Nasi prelegenci wyjaśnią, jak prowadzić blog w wielu językach, co zrobić, aby prowadzić kilka blogów i jakie narzędzia są do tego potrzebne oraz jak usprawnić zarządzanie już posiadanymi blogami, na czym polega posiadanie bloga w chmurze (najnowszy trend).

Dowiecie się także, dlaczego freelancerzy kosztują tyle, ile kosztują. Dlaczego warto podpisywać umowy z freelancerami na usługi i co w nich musi być zawarte?

Programiści i webdeveloperzy dowiedzą się jak skutecznie i efektywnie wykorzystywać filtry i akcje, jak to jest z tym całym Ajaxem w WordPressie oraz jak skutecznie zabezpieczyć strony na WP.

Poznamy metody na uprzyjemnienie korzystania z panelu administratora, dowiemy się co to jest Crowdsourcing i posłuchamy o kilku nowych i darmowych wtyczkach!

Sporo tego, prawda? Ale to nawet nie wszystkie prezentacje i niespodzianki. Pełną agendę zobaczysz tutaj.

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML5, CSS3, JS (React, Angular, Ember, Vue), PHP, SQL