Transmisja konferencji Lean Startup z San Francisco na żywo w Polsce!

1 comment

Już 9 grudnia, po raz kolejny najbardziej znaczące nazwiska w świecie Lean Startup oraz ponad tysiąc przedsiębiorców spotkają się w San Francisco, by uczestniczyć w jednej z największych konferencji na świecie poświęconej przedsiębiorczości, innowacyjności oraz startupom – The Lean Startup Conference.

W konferencji wezmą udział znani innowatorzy, twórcy startupów, przedstawiciele firm z listy Fortune 500, prelegenci z agencji rządowych oraz organizacji non-profit. Podzielą się oni swoją wiedzą, jak w obliczu zmienności dzisiejszych realiów zbudować dochodową organizację i, co ważniejsze, udowodnią, że przekucie pomysłu w działającą firmę nie musi być kwestią szczęścia. Udział w Lean Startup Conference, to z pewnością marzenie wielu osób – w tym roku na główną część konferencji składają się wykłady trwające przez dwa dni, oraz jeden dzień warsztatów. Wśród prelegentów znajdą się m.in:.

  • twórca Test Driven Development i manifestu Agile Kent Beck
  • założyciel LinkedIn i dyrektor Zyngi Reid Hoffman
  • twórca WordPressa Matt Mullenweg

Oczywiście nie zabraknie także doskonale znanego w środowiskach startupowych Erica Riesa oraz Steve’a Blanka. Pełna lista prelegentów znajduje się tutaj: leanstartup.co/speakers-mentors

Udział w tak prestiżowej konferencji ma jednak swoją cenę – bilety co prawda są jeszcze dostępne, ale za możliwość samego uczestnictwa w wykładach na żywo przyjdzie nam zapłacić ponad $1,600, co dla dużej części osób, zwłaszcza tych rozpoczynających działalność może być ceną zaporową.

Nic straconego! Specjalnie dla tych, którzy z pewnych powodów nie mogą pojawić się w San Francisco, a chcą oglądać konferencję na żywo, jest ratunek – w tym roku ponad 80 grup na całym świecie organizuje transmisje z tego wydarzenia. Wśród nich nie mogło zabraknąć osób z Polski. Transmisję będziemy mogli oglądać w czterech miastach: w Warszawie, Wrocławiu, Gliwicach oraz Gdańsku. I co równie ważne – całkowicie za darmo!

Ilość miejsc jest ograniczona, a sama konferencja coraz bliżej – do samego wydarzenia został już niecały tydzień. Chętni mogą rejestrować się tutaj:

Gdańsk

Miejsce: Inkubator STARTER, ul. Lęborska 3B
Organizatorzy: Inkubator STARTER
Rejestracja

Wrocław

Miejsce: Wrocławski Park Technologiczny, ul. Muchoborska 18
Organizatorzy: LGBS Polska, Wrocławski Park Technologiczny
Rejestracja

Gliwice

Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE”, ul. Konarskiego 18C
Organizatorzy: PIDI, Park Naukowo-Technologiczny „TECHNOPARK GLIWICE”
Rejestracja

Warszawa

Miejsce: GammaFactory, ul. Hoża 51
Organizatorzy: GammaFactory
Rejestracja

Jeśli planujesz wdrażać innowację w istniejących firmach bądź masz pomysł na startup w dowolnej branży, ta konferencja jest dla Ciebie!

Więcej informacji nt. programu konferencji
Pozostałe miejsca transmisji na świecie

(informacja prasowa)

1 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX