Rozwiązywanie webowych dylematów – spotkanie pasjonatów nowych technologii w Bielsku-Białej

12 komentarzy

Wymiana wiedzy i doświadczeń, podnoszenie kwalifikacji i integracja środowiska IT. Wszystkie te elementy znajdziecie na WeBB MeetUp – pierwszym w Bielsku-Białej spotkaniu miłośników branży informatycznej, które odbędzie się 2 grudnia na Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Spotkanie ma umożliwić zintegrowanie społeczności informatycznej oraz ułatwić wymianę informacji między doświadczonymi specjalistami a tymi, którzy dopiero wkraczają w branżę. „Naszym celem jest wspólna analiza nowych rozwiązań i zagadnień z dziedziny web developmentu. Wierzymy, że dzieląc się wiedzą, możemy stworzyć społeczność, jednocześnie podnosząc atrakcyjność inwestycyjną naszego regionu dla firm informatycznych” – mówi Wojciech Bachta, pomysłodawca i organizator spotkania, dyrektor Da Vinci Studio, ale także absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej. „Skorzystać przede wszystkim mogą uczestnicy spotkania, którzy poznają wiele ciekawych zagadnień, będą mieli okazje wymienić się doświadczeniami i poznać wzajemnie” – dodaje.

Partnerem wydarzenia jest Koło informatyczne Reset działające przy Wydziale Budowy Maszyn i Informatyki ATH. W organizację włączyły się także działające na uczelni Centrum Innowacji i Transferu Technologii i Biuro Karier oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest firma Selleo.

WeBB MeetUp odbędzie się 2 grudnia 2014 o godzinie 17:00 na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej (sala L120). Agenda spotkania zawiera takie tematy jak: „Paleta możliwości web developera”, „Techniki cachowania aplikacji webowych”, „Ulepszanie aplikacji webowej z AngularJS” oraz „Intro do Comfortable Mexican Sofa”.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych, miłośników branży informatycznej, specjalistów, projekt managerów, grafików, programistów oraz testerów. Osoby chcące wziąć udział w WeBB MeetUp proszone są o rejestrację na stronie www.meetup.com/WeBB-MeetUp. Wszystkie informacje o wydarzeniu znaleźć można na: www.facebook.com/webbmeetupcommunity i www.twitter.com/webbmeetup.

12 komentarzy

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX