PyCon PL 2016 już czeka na Wasz udział

0 comment

Jeśli jesteś programistą Pythona albo po prostu miłośnikiem tego języka, to wiemy już, co powinieneś robić jesienią. Ruszyła rejestracja na największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędzie się w dniach 13-16 października. PyCon PL 2016 oferuje swoim uczestnikom liczne atrakcje, a dla tych, którzy zgłoszą swój udział wcześnie czekają niższe ceny. Nie zwlekaj więc i już dziś wypełnij formularz rejestracyjny na stronie wydarzenia.

Co Was czeka?

Atrakcją samą w sobie jest już miejsce naszego tegorocznego spotkania. Czterogwiazdkowy Hotel Ossa położony w pobliżu Rawy Mazowieckiej oprócz specjalistycznego centrum integracyjno-szkoleniowego posiada kryty basen z sauną, kręgielnię, salę bilardową oraz dyskotekę dostępną dla gości PyCon PL przez cały czas trwania konferencji. Celem naszego spotkania jest jednak przede wszystkim integracja środowiska Pythona oraz zapewnienie kompleksowej agendy obfitującej w inspirujące prelekcje, spotkania ze światowej klasy specjalistami oraz ścieżki praktycznych warsztatów.

Za mało? Aby ożywić Wasz umysł zaplanowaliśmy również wieczory dla miłośników gier planszowych i sprzętu retro oraz możliwość zabrania ze sobą swoich pociech, które pod okiem doświadczonych animatorów spędzą czas w przeznaczonym dla nich Kids Zone. Dzięki temu PyCon PL 2016 jest także sposobem na zaplanowanie wspólnego rodzinnego wyjazdu.

Jak dojechać?

W celu ułatwienia dotarcia na miejsce konferencji za dodatkową opłatą uczestnicy mają zapewniony dojazd do hotelu z Warszawy i z powrotem. PyConowe autobusy z Warszawy będą odjeżdżać w czwartek oraz piątek, zaś powrotne w niedzielę po zakończeniu konferencji. Szczegółowe informacje dotyczące dokładnego czasu i miejsca odjazdu podamy w późniejszym terminie.

Czy można liczyć na dofinansowanie?

Tak. Dla osób, którym względy finansowe uniemożliwiają wzięcie udziału w konferencji przewidzieliśmy możliwość uczestnictwa po niższych cenach lub nawet bezpłatnie. Szczegółowe informacje znajdziecie pod tym adresem.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX