Przed nami 2. edycja konferencji DevOpsDays Warsaw!

0 comment

Już 24-25 listopada rusza druga, polska odsłona międzynarodowej konferencji DevOpsDay Warsaw. Szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, najbardziej aktualne i techniczne tematy w agendzie, networking oraz wspaniała zabawa – to wszystko czeka na Was w warszawskim hotelu Gromada Airport!

Kto zatrzęsie DevOpsową sceną?

Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps. Krzysztof Dębski, Marcelo S. Ancelmo i Yegor Bugayenko właśnie potwierdzili swój udział w konferencji w roli prelegentów!

Aktualną listę prelegentów znajdziecie tutaj, a już wkrótce agenda zapełni się kolejnymi gorącymi nazwiskami. Jest na co czekać!

Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. Czas, w którym powinna zamknąć się cała prezentacja, nie może przekraczać 5 minut. Propozycje tematów w ramach Ignite

Talks można zgłaszać w ramach Call for Papers.

Wejściówka tylko 100 zł!

Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Facebooka, Allegro czy Flickr, nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz!

Co wchodzi w cenę wejściówki?

● szereg prelekcji

● przerwa kawowa

● lunch

● DevOpsowa koszulka

● After Party

Do zobaczenia w Warszawie!

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX