Podcast #1 – o jakości kodu i czy PHP stał się „prawdziwym” językiem?

47 komentarzy

Udało się. Pierwszy odcinek webMASTAH podcastu ujrzał światło dzienne. Nie powiem, trochę to trwało, ale najważniejsze, że już jest. Pierwsze koty za płoty.

Wielkie podziękowania dla autorów (Sebastian Malaca, Tomasz „ofca” Żełudziewicz oraz Michał „potfur” Wachowski) za trud włożony w jego powstanie, a jak wiadomo początki są najtrudniejsze. Pewnie nie jeden „hejter” będzie miał pożywkę w ew. niedociągnięciach, ale przecież nie o to chodzi, nie od razu Rzym zbudowano. Trzymam kciuki za panów i mocno wierzę, że z odcinka na odcinek będzie coraz lepiej, coraz ciekawiej, a nasza niecierpliwość związana z oczekiwaniem na kolejną audycję będzie tylko wzrastała 😉

Dla nas wszystkich jest to podcastowy debiut, nagrywanie pierwszego odcinka nie było łatwe i jeszcze wiele przed nami, ale mamy nadzieję, że chociaż przez chwilę będziecie mieli ze słuchania taką przyjemność jak my z nagrywania.

W pierwszy odcinku dwa główne tematy:

  • 00:00 – Jakość kodu vs czytelność kodu vs wiedza czytającego
  • 20:40 – Czy PHP stał się „prawdziwym” językiem?

Podcastu można słuchać na różne sposoby, do wyboru do koloru: przede wszystkich zachęcam do subskrypcji na iTunes, poniżej macie także playera z całym odcinkiem do przesłuchania na naszej stronie, a tych, którzy tworzą sobie listy do przesłuchania na potem zapraszam na nasz kanał na YouTube.

itunes

47 komentarzy

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX