PHPcon 2013: trwają zapisy, jest już ponad 250 zgłoszeń!

PHPCon Poland 2013 odbędzie się w dniach 25-27 października br. w Szczyrku, w hotelu Orle Gniazdo u stóp masywu Klimczoka. Zapisy zakończą się na tydzień przed konferencją, jednak wypadałoby pomyśleć o udziale i rejestracji już teraz, bo zniżki z tytułu wczesnej rejestracji maleją z upływem czasu. Chyba warto, bo PHPCon to nie tylko prelekcje: po części oficjalnej, często do późnych godzin nocnych, trwają nieformalne spotkania, dyskusje i wymiana doświadczeń. Jest to rzadka okazja, by dowiedzieć się czegoś nowego, wymienić poglądami, a czasem zaistnieć w nowym projekcie i być może wzbogacić swoje CV. Organizatorzy już teraz intensywnie pracują nad pozyskiwaniem sponsorów, konkursami i niespodzianką na sobotni wieczór.

Wiemy, których wystąpień można się spodziewać podczas konferencji, trwają też zapisy. Dla przypomnienia podajemy, co należy zrobić, by wziąć udział w spotkaniu. Zaczynamy od założenia konta w serwisie www.phpcon.pl. Po zalogowaniu wypełniamy Kartę uczestnika, a jeśli jedziemy grupą, możemy zgłosić wiele osób z jednego konta. Na stronie cennika, za pomocą kalkulatora obliczamy kwotę wpłaty, którą następnie przekazujemy na podane na tej samej stronie konto. Po potwierdzeniu uczestnictwa możemy wybrać, z kim chcemy pojechać, z kim chcemy być w pokoju, a także skorzystać z kilku innych ciekawych udogodnień. Wszystkich odwiedzających serwis phpcon.pl po raz pierwszy zachęcamy do zapoznania się z obszernym FAQ, czyli odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

W momencie pisania tej notki jest już 250 (!) zgłoszeń, spore zainteresowanie pozwala przypuszczać, że zostanie pobity ubiegłoroczny rekord frekwencji. webMASTAH objął patronatem to wydarzenie, będziemy tam po raz trzeci, a po raz pierwszy przeprowadzimy dla Was relację z obu dni tej świetnej konferencji. Jeżeli ktoś jeszcze się waha to szczerze polecamy zaklepanie sobie miejsca bo na prawdę warto!

PHPCon 2012
fot. PHPCon 2012, korytarz trzeciego pietra hotelu, późno w nocy, „rozmowy” na temat… frameworków 😉

Kto z Was jedzie, z kim się zobaczymy?

 • ze mnę jedzie całe mentax.it 🙂 A ja ze swojej storny będę się starał w ramach php.pl jeszcze komentować wydarzenie 🙂

  • nrm

   Geez, 7 chłopa… dobra delegacja! 😉

 • nrm

  Na WebHostingTalk.pl naliczyliśmy chyba 11 osobową delegacje 😀

 • Michał Lipek

  Szkoda, że PHPCon zawsze jest na takich pipidówach, a nie gdzieś bliżej środka Polski, np. w Piątku. 🙂

  • nrm

   e tam, nie jest źle 😉 Ma to swoje uroki. Do dzisiaj pamiętam gdzie są… Mąchocice Kapitulne ;D W takim zestawieniu to Szczyrk jest niemal metropolią 😉

 • notwork

  Osoby niezwiązane profesjonalnie z PHP i dopiero zaczynające raczej nie mają czego tam szukać :s

 • thejw23

  Być oczywiście będę, a dla niektórych nowa lokalizacja nawet lepsza, lepszy dojazd 😉

Send this to a friend

webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML5, CSS3, JS (React, Angular, Ember, Vue), PHP, SQL