Ostatnia szansa na najtańszą wejściówkę na PHPConPL 2013

0 comment

W dniach 25-27 października 2013 r. w Szczyrku odbędzie się kolejna edycja popularnego PHPCona. W tym roku nie tylko zmiana miejsca (dla przypomnienia: kilka poprzednich edycji odbyło się w Mąchocicach Kapitulnych koło Kielc), ale także jeszcze niższa cena dla biletów pierwszego rzutu. Nie da się ukryć, że około 250 zł (cena zależy od wyboru „gwizdek” pokoju i ew. dodatkowych posiłków) za kilkudniową konferencję jest fantastyczna. Nic dziwnego więc, że już kilka dni po ogłoszeniu otwarcia sprzedaży wejściówek lista zapisanych osób przekroczyła 100 pozycji, a przecież organizatorzy jeszcze nawet nie ogłosili agendy. W tej chwili konferencyjny licznik przekroczył już 130 zgłoszeń, w tym ponad 100 już opłaconych.

Jeżeli tylko macie możliwość i możecie się już zdecydować to gorąco zachęcamy. Oczywiście termin 5.08. to tylko granica najtańszej wejściówki, potem miejsca będą dalej dostępnie, jedynie cena będzie wyższa o 80 zł, po 31.08. skacze do góry o kolejne 50 zł, a po 30.09. i 12.10. jeszcze raz o 50 zł więcej. W sumie można oszczędzić 230 zł.

Byliśmy 2 lata temu, byliśmy rok temu, no i oczywiście będziemy także i w tym roku, z czego nie omieszkamy wam przeprowadzić dokładnej relacji.

edycja, 6.08.2013: na prośbę czytelników zamieszczamy cennik, który niefortunnie jest dostępny dopiero po założeniu konta.

phpcon_cennik

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX