Mega zniżka na PHPCon 2014 + ruszyło głosowanie na agendę

3 komentarze

Wczoraj wieczorem ruszyły zapisy na tegoroczną edycję największej i najlepszej konferencji PHPowej w Polsce. Organizatorzy na start przygotowali nie lada niespodziankę:

Co prawda po podsumowaniu ubiegłego sezonu zmuszeni byliśmy nieco podnieść ceny uczestnictwa, natomiast obecnie mamy dla was prawdziwy żer dla skner – okrągłe 100 wejściówek po super-atrakcyjnych cenach! Warunek jest jeden: w jednej grupie nie można rejestrować więcej niż 3 osób.

Promocja obowiązuje za sprawą wyjątkowej zniżki na akredytację – aż 260 zł – i ważna jest tylko do wyczerpania puli 100 wejściówek. Gdy to nastąpi, zniżka powróci do swojej nominalnej wartości.

Zapisy na stronie konferencji.

phpconagenda

Jednocześnie ruszyło głosowanie na tematy, które powinny wejść do agendy. Tym razem zasady głosowania są nieco inne:

Zakończyliśmy gromadzenie propozycji wystąpień – czas głosować! Jak co roku w dziale agendy uruchomiamy dla was sondę agendową. Głosowanie potrwa do 25 czerwca. Po tym terminie, na podstawie waszych głosów, Komitet Programowy dokona wyboru ostatecznego kształtu agendy. Uwaga – w tym roku zmieniają się zasady punktacji!

Nowe zasady są następujące:
osoby posiadające potwierdzone uczestnictwo na każdą pozycję oddają aż 5 punktów, osoby, które wpłaciły niewłaściwą kwotę albo ich status z innej przyczyny nie może być od razu potwierdzony, głosują oddając 3 punkty, użytkownicy, którzy wypełnili kartę uczestnika, ale nie dokonały wpłaty, oddają po 2 punkty na każdy głos, wszyscy pozostali użytkownicy głosują tak jak dotychczas, czyli 1 punktem. Mamy nadzieję, że nowy system głosowania będzie bardziej sprawiedliwy a wczesna rejestracja nabierze jeszcze większego sensu, niż dotychczas. Tak więc – do dzieła!

Ze zniżką czy bez – sugerujemy szybko się zainteresować tematem bo jest pewne, że jak w poprzednich latach, wszystkie miejsca zostaną wyprzedane na długo przez konferencją. My jesteśmy już zapisani tak więc do zobaczenia na PHPcon 2014!

3 komentarze

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX