infraxstructure 2017

Inżynierowie i architekci sieci! Zapraszamy na infraXstructure 2017!

0 comment

Już 20 kwietnia 2017 odbędzie się po raz trzeci infraXstructure! To praktyczna konferencja Data Center, Cloud i DevOps tworzona przez inżynierów dla inżynierów. Mocno techniczna, treściwa i stworzona z myślą o specjalistach tych dziedzin. Jeśli zajmujesz się Data Center, Cloudem, DevOps, kontereryzacją, wirtualizacją, DTrace, IasS i chcesz poznać doświadczenia specjalistów zajmujących się tymi zagadnieniami – infraXstructure zostało stworzone właśnie dla Ciebie, a dzięki nam możesz dołączyć do wydarzenia ze zniżką.

Wydarzenie skierowane jest do profesjonalistów zarządzających systemami 
i infrastrukturą centr danych, zajmujących się kolokacją, odzyskiwaniem oraz zabezpieczaniem danych, architekturą IT, systemami cloudowymi, przechowywaniem danych, serwerami oraz ciągłością biznesową.

Jak co roku organizatorzy uciekają od marketingowej papki, gwarantując Wam konkretne rozwiązania, unikalne wdrożenia, niezależne opinie i odważne porównania.

Kto wystąpi na scenie?

Siła infraXstructure to przede wszystkim zaawansowane, praktyczne i najbardziej istotne tematy. Podczas kolejnej edycji konferencji nie zabraknie dyskusji o nowych rozwiązaniach z perspektywy użytkowników, ich wrażeń i opinii.

W tym roku scenę przejmują m.in.:

  • Andrzej Wilczyński (Departament Informatyzacji w Ministerstwie Finansów) – Skuteczny monitoring usług IT od infrastruktury po aplikację.
  • Kamil Stawiarski (ORA600) – Odkrywanie tajemnic zamkniętego oprogramowania, czyli podstawy DTrace na przykładzie bazy danych Oracle
  • Michał Iwańczuk – Jak podejść do wdrożenia VMware NSX na istniejącej infrastrukturze.
  • Tomasz Cholewa – Zaprogramuj swoją infrastrukturę i utrzymuj ją jako kod, czyli praktyczne podejście do koncepcji „Infrastructure as Code”

To tylko próbka tego, co będzie się działo 20 kwietnia w Babce do Wynajęcia – więcej treściwych wykładów znajdziecie w agendzie!

Skorzystaj z doświadczenia ekspertów

Czerpanie z profesjonalnej wiedzy prelegentów, szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i poznanie innych specjalistów z branży to tylko część korzyści, które niesie ze sobą uczestnictwo w infraXstructure. Właśnie dlatego warto się zarejestrować i zapewnić sobie miejsce na tym niezwykłym wydarzeniu.

Nie może Cię tam zabraknąć – skorzystaj ze zniżki!

Rejestracja już ruszyła, a dla czytelników WebMastah organizator przygotował specjalną zniżkę! Aby kupić bilety o 15% taniej, wystarczy podczas rejestracji podać kod “WEBMASTAH15”.

Śledźcie konferencję na Facebooku i Twitterze, gdzie organizator obiecuje nadawać na bieżąco o wszystkich nowościach!

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX