DrupalCamp Wrocław za darmo już w ten weekend

0 comment

Już po raz trzeci zapraszamy do Wrocławia na konferencję DrupalCamp. Inicjatywa ta organizowana jest z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Głównym powodem konferencji jest rosnąca popularność CMS Drupal w Polsce, o czym świadczy fakt, że w minionym roku na rynku wydawniczym pojawiło się aż 6 książek poświęconych tylko obsłudze tego systemu zarządzania treścią, a na świecie istnieje już ponad milion stron opartych o platformę Drupal. Jednocześnie jest to czas i miejsce na wymianę doświadczeń i nawiązania ciekawych znajomości z osobami o podobnych zainteresowaniach. Znamy już szczegółowy plan konferencji. DrupalCamp Wrocław 2014 rozpocznie się w sobotę, 17 maja, o godzinie 10:00 w Instytucie Matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Agenda dostępna jest pod adresem:
www.drupalcampwroclaw.pl/sessions/accepted

Podczas dwudniowej konferencji we Wrocławiu znani prelegenci będą prowadzić wykłady i odpowiadać na pytania uczestników. Potwierdzeni specjaliści to: Jeffrey McGuire (Acquia, Niemcy), Jakob Persson (Leancept, Szwecja), Rafał Enden (eeShore, Polska), Maciej Łukiański (Droptica, Polska), Sławek Szulczewski (Drupalomania, Polska), Grzegorz Bartman (Droptica, Polska), Paweł Gradziel oraz Piotr Knapik (Schibsted Tech Polska, Polska). Po konferencji zapraszamy na Drupal Party, czyli spotkanie towarzyskie dla wszystkich uczestników, które odbędzie się o godzinie 21:00 w klubie Turbulencja!

W związku z rosnącym zainteresowaniem zarówno konferencją Drupal Camp Wrocław, jak i samą platformą Drupal, w tym roku rozszerzyliśmy zakres konferencji. Podczas tegorocznej edycji organizujemy dodatkowy dzień w całości przeznaczony na warsztaty. Podczas zajęć doświadczeni deweloperzy uczą jak posługiwać się Drupalem oraz jak konfigurować podstawowe moduły tak aby po zakończeniu kursu, można było stworzyć własną witrynę ze średnio zaawansowanymi funkcjonalnościami.

Kurs odbędzie się w piątek 16 maja i potrwa około 5 godzin, a po jego ukończeniu możliwe jest uzyskanie potwierdzenia o odbyciu szkolenia w CMS Drupal. Udział zarówno w konferencji, jaki i w warsztatach jest bezpłatny! Wydarzenie organizuje Akademickie Stowarzyszenie Informatyczne i pasjonaci Drupala. DrupalCamp Wrocław odbędzie się 16, 17 i 18 maja 2014 roku we Wrocławiu.

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX