Druga edycja TYPO3Camp Poland

0 comment

Już w listopadzie odbędzie się druga edycja konferencji z cyklu międzynarodowych spotkań społeczności TYPO3. Po ubiegłorocznym sukcesie pierwszego tego typu wydarzenia w Polsce z całą pewnością wpisało się ono w kalendarz obowiązkowych spotkań dla każdego entuzjasty rozwiązań open source.

TYPO3Camp Poland skierowane jest do wszystkich zainteresowanych tworzeniem serwisów i aplikacji internetowych opartych o system CMS TYPO3. Konferencja służy przede wszystkim wymianie doświadczeń między społecznością TYPO3, a także pomaga nawiązywać liczne kontakty i znajomości oraz promuje kulturę open source w Polsce. Celem organizatorów jest dzielenie się swoją wiedzą, zarażanie entuzjazmem i uświadamianie korzyści związanych z wdrażaniem systemu TYPO3. Dwudniowe spotkanie obfitować będzie w wykłady i prezentacje specjalistów i praktyków z branży. Wśród nich znajdzie się Ben van ‚t Ende, menadżer społeczności TYPO3, który otworzy tegoroczną edycję konferencji. Więcej informacji odnośnie prelegentów już wkrótce.

O wyjątkowości TYPO3Camp Poland stanowi nie tylko jego atmosfera i ciekawy program, ale także fakt, że CMS TYPO3 to obecnie najlepszy system oparty na licencji wolnego oprogramowania. Na potwierdzenie tej tezy wystarczy wspomnieć, że został on wybrany przez takie organizacje i firmy jak: UNESCO, New York Times, Lufthansa AG, NASA, Logitech, DHL, 3M, SMART AUTOMOBILE USA INC., Philips, KFC Corporation, WWF (World Wide Fund for Nature), Sony Entertainment Network.

Więcej szczegółów na stronie konferencji – www.typo3camp.pl

Zachęcamy do udziału w konferencji również jako prelegent. Jeżeli pracujesz w TYPO3, brałeś udział w jego wdrażaniu i chcesz podzielić się swoją wiedzą lub zaprezentować business case, prześlij do nas swoją propozycję.

Do zobaczenia w Poznaniu!

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX