DevOpsDays Warsaw 2015 za nami – wiemy, co przyczyniło się do tak dużego sukcesu konferencji!

0 comment

Polska edycja międzynarodowej konferencji DevOpsDays przyciągnęła ponad 400 entuzjastów DevOps z Polski i ze świata. 2-dniowe spotkanie odbyło się 24-25 listopada w warszawskim hotelu Gromada Airport, a innowacyjna formuła konferencji okazała się strzałem w dziesiątkę! Zobaczcie, dlaczego kultura DevOps jest obecnie jednym z najgorętszych tematów w branży IT.

Brawa dla najlepiej ocenionych prelegentów!

Rzeczowa agenda, aktualne tematy i najlepsi specjaliści DevOps to bez wątpienia cenne atuty konferencji. Na scenie można było zobaczyć wielu znanych w środowisku ekspertów, którzy chętnie dzielili się swoim doświadczeniem i wchodzili w interakcje z publicznością. A kto wypadł najlepiej? Na uczestnikach największe wrażenie wywarli: Mirosław Nagaś, Yegor Bugayenko, Caoimhin Graham, Łukasz Szczęsny oraz Luca Marturana. Gratulujemy i liczymy na więcej za rok!

Open Spece’y i Ignite Talks hitami tej edycji!

Devops2

Nowatorska formuła konferencji i ciekawe rozwiązania komunikacyjne, to bez wątpienia klucz do sukcesu DevOpsDays Warsaw 2015. Poza klasycznymi wykładami na sali prelekcyjnej, uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w Ignite Talks oraz wymiany wiedzy i doświadczenia przy okazji Open Space’ów. Co ciekawe, każdy uczestnik miał realny wpływ na tematy poruszane podczas konferencji i miał szansę zgłosić swoją propozycję do przedyskutowania. Świadczy to o mocno społecznościowym charakterze wydarzenia i silnym aktywizowaniu środowiska DevOps, które okazało się niezwykle otwarte i dynamiczne.

Chcecie więcej DevOps? Mamy zniżkę na Atmosphere 2016!

Kultura DevOps przebojem wdarła się na szczyt najbardziej pożądanych obecnie tematów, ale w Polsce wciąż jest postrzegana w kategorii nowości. Z rozwiązań DevOps korzysta m.in. Facebook, Flickr i Allegro, czyli prawdziwi giganci na rynku. Jeśli chcecie zgłębić ten temat i wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju DevOpsowej przygodzie – dołączcie do konferencji Atmopshere! Mamy dla Was 10% zniżki, wystarczy przy rejestracji wpisać kod rabatowy “dod_friend”. Łapcie zatem okazję i do zobaczenia w Krakowie!

Joanna Frasik
PR Specialist PROIDEA

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX