boilingfrogs

Boiling Frogs ponownie we Wrocławiu!

0 comment

25 lutego 2017 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbędzie się druga edycja Boiling Frogs, konferencji IT o tematyce Software Craftsmanship.

Konferencja adresowana jest do programistów wszystkich technologii, web developerów, architektów oprogramowania i liderów technicznych. W ramach kilkudziesięciu wykładów poruszone zostaną tematy uniwersalne, będące fundamentem wytwarzania dobrego oprogramowania, a dotyczące m.in. jakości kodu, dobrych praktyk, architektury i metodyki wytwarzania.

Agenda: 3 ścieżki tematyczne, 30 prelegentów
Bilety: dostępne, cena: 199 PLN
Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
Data i godzina: 25.02.2017 r., 9:00-18:30

Programisto, nie daj się ugotować!

Premiera wydarzenia miała miejsce w stolicy Dolnego Śląska w styczniu 2016 r. Na konferencję współorganizowaną przez wrocławski klaster nowych technologii ITCorner przybyło ponad 500 specjalistów z branży IT z całej Polski. Impreza podzielona została na 3 ścieżki tematyczne, w trakcie których 17 prelegentów przybliżyło uczestnikom idee manifestu Software Craftsmanship. – Filozofia ta mówi on o tym, że nie liczy się w jakim języku programujesz, ważniejszy jest pewien uniwersalny zakres wiedzy i umiejętności, które są zawsze aktualne. To ich znajomość odróżnia dobrego programistę od przeciętnego. – opowiada Tomasz Kaczmarzyk, współorganizator Boiling Frogs.

Nowe miejsce, więcej wykładów i uczestników

II edycja konferencji to ponownie 3 ścieżki tematyczne, w ramach których 30 zaproszonych ekspertów wygłosi prelekcje w duchu Software Craftsmanship. Wśród zaproszonych gości znaleźli się po raz kolejny Andrzej Krzywda, Mariusz Gil, Jakub Kubryński i inni. Nie zabraknie sesji lightning talks oraz ciekawych konkursów zorganizowanych przez partnerów konferencji. Impreza po raz pierwszy odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia – Premierowa odsłona eventu była dla nas miłym zaskoczeniem jeżeli chodzi o frekwencję. Dlatego na drugą edycję Boiling Frogs zaprosimy jeszcze więcej pasjonatów IT z całej Polski – mówi Marta Fudali z klastra ITCorner, współorganizatora konferencji.

Zapraszamy do rejestracji http://boilingfrogs.pl/

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX