Bezpłatne autoryzowane kursy: Test Prep przygotowujący do egzaminu na ZCE, Zend PHP oraz ZF2 w Katowicach

0 comment

Compendium CE zaprasza wszystkich doświadczonych programistów PHP na 100% dofinansowany, autoryzowany przez Zend Technologies kurs Test Prep: Zend PHP Certification Training. Jest to już ostatni termin takiego szkolenia w tym roku. Kurs ten przygotowuje doświadczonych programistów PHP do zdania egzaminu certyfikacyjnego PHP 5.5 i otrzymania tytułu Zend Certified Engineer (ZCE).

zce

Szkolenie to nie zawiera nowych informacji na temat języka. Omawiane są istotne informacje na temat samego egzaminu oraz strategie odpowiedzi na pytania. Dogłębnie omówione zostanie wszystkie dwanaście działów tematycznych. Uczestnicy mogą przetestować swoją wiedzę w przygotowanych quizach. Szkolenie porusza się pomiędzy tematami w szybki tempie i zakłada znajomość języka PHP na poziomie przynajmniej średnio-zaawansowanym.

Termin kursu: 14-18 kwietnia 2014 – Zapisz się!

Osobom mniej zaawansowanym polecamy kurs PHP I: Foundations Training & PHP II: Higher Structures Training, który również jest w 100% dofinansowany z EFS, czyli całkowicie bezpłatny dla uczestników. Jest to ostatni termin tego szkolenia w tym roku.

Kurs ten jest przeznaczony dla osób pragnących pogłębić swoje umiejętności programowania w języku PHP. Wymagana jest podstawowa znajomość składni języka PHP lub znajomość innego języka programowania na poziomie co najmniej średnim. Dodatkowo wymagana jest podstawowa znajomość technologii HTML, HTTP oraz SQL (np. MySQL), które zostają na szkoleniu omówione tylko w kontekście ich użycia na stronach, w połączeniu z językiem PHP. Kurs przyniesie korzyści również projektantom stron www, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę o aspekty programistyczne. Ponadto podczas szkolenia będzie można zapoznać się ze środowiskiem Zend Studio IDE (Integrated Development Environment), aby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem jak najlepiej (łatwo i poprawnie)!

Termin kursu: 5-6 oraz 12-14 kwietnia 2014 (szkolenie odbywa się w weekendy) – Zapisz się!

Do końca kwietnia można także skorzystać ze szkolenia Zend Framework 2: Fundamentals & Advanced, które odbędzie się w dniach 15-17 i 24-25 kwietnia 2014 w Katowicach.

Wszystkie kursy są w 100% dofinansowane z funduszy EFS, czyli całkowicie bezpłatne dla uczestników. Szkolenia są autoryzowane, uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu podpisany przez Zend Technologies. Prowadzący są autoryzowanymi wykładowcami firmy Zend Technologies.

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX