WeBB MeetUp 2017

6. edycja WeBB MeetUp

0 comment

Zespół Da Vinci Studio rzucił kostką. Wypadła szczęśliwa szóstka. Miała ona moc sprawczą – doprowadziła do organizacji 6. edycji znanej i lubianej konferencji WeBB MeetUp.

WeBB MeetUp to spotkania pasjonatów branży IT, dla których podstawą rozwoju jest wymiana wiedzy i doświadczeń. Bazę konferencji stanowią profesjonalne prelekcje przygotowane przez ludzi, którzy na co dzień mają do czynienia z poruszanymi na konferencji tematami. Zatem podczas wystąpień nie należy spodziewać się suchej teorii oderwanej od rzeczywistości, a raczej praktycznych przykładów, które w jasny sposób obrazują dane zagadnienie.

Podczas 6. edycji WeBB MeetUp poruszane będą różnorodne tematy, które zainteresują każdego, kto chętnie kroczy ścieżką nowych technologii i nowinek ze świata IT. „Gdy HA to tylko haha” czy „.NETowiec w Kosmosie” to tytuły wybranych prelekcji tej edycji wydarzenia. Czy nie brzmią kusząco?

weBB meetup – termin i miejsce6. edycja WeBB MeetUp odbędzie się 11 maja 2017 roku o godzinie 17.00 na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Już dzisiaj zachęcamy Was do wzięcia udziału w wydarzeniu. W celu poznania szczegółów odsyłamy na stronę: webbmeetup.com.

Dodamy, że event jest bezpłatny, a uczestnicy w czasie trwania konferencji mają możliwość wygrania cennych nagród rzeczowych. Zespół DVS oraz Koło Informatyczne Reset ATH jako Organizatorzy, niezmiennie od pierwszej edycji, stawiają na jakość wystąpień oraz wiedzę i merytorykę prelekcji. Dzięki wsparciu Sponsorów i Patronów Medialnych powstaje event, którego nie możecie przegapić!

0 comment

Inne wpisy

Send this to a friend
webmastah.weekly
Cotygodniowa porcja linków ze świata WEBDEV BEZ spamu, TYLKO samo mięcho!
Zobacz poprzednie wydania. Dołącz do 2 tysięcy webdeveloperów!
HTML, CSS, JS, PHP, SQL, CLOUD, LINUX